q
İDL YAPI sayfamıza hoşgeldiniz. İDL yapı olarak güvenin ve istikrarın adresiyiz. Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz ve bundan sonra gerçekleştireceğimiz tüm projelerimizle ilgili sizi ofisimize bekliyoruz. Tüm bilgi ve detaylar için bizimle iletişime geçiniz.
İLETİŞİME GEÇİN

BECERİLERİMİZ

100%
Kentsel Dönüşüm
100%
İnşaat Proje
100%
Mühendislik
100%
Mimari
q

NELER YAPIYORUZ?

KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİ

Kentsel Dönüşüm Projelerinizde evlerinizi yeniliyoruz. Projelerimiz tüm aşamalarıyla titizlikle kontrol edilmektedir. Kentsel projelerimizde istikrar ve güven sunuyoruz.

 

KIRALIK - SATILIK

Kiralık veya Satılık daire ve dükkanlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

KAT KARŞILIĞI İNŞAAT

Kat karşılığı veya değerinde ödeme yapılarak arsalarınız değerlendirilir.

 

OFIS VE İŞMERKEZLERI

İDL YAPI olarak yeni geliştireceğimiz ofis ve işmerkezi projelerimiz hedeflerimiz arasındadır.

NE YAPARIZ?

Kentsel Dönüşüme giren bir yapı ve arkasından gelecek yeni inşaat için yeni bir mimari tasarım, sosyal ve estetik içeriği olan evler inşaa ederiz. Yılların getirdiği tecrübeyi ve altyapımızı arkamıza alarak; İstanbul ve tüm Türkiye’de süregelen Kentsel Dönüşüm ve Yeniden İnşa çalışmalarında görev alan bir çalışma ekibi olarak; birinci önceliğimizi belirlerken; projelerimizin merkezine “insan” kavramını yerleştirir; projenin tüm boyutlarını; bu kavram üzerine detaylandırır ve tasarlarız.

GÖREVİMİZ

Kentsel dönüşüm ve İnşaat ve yapı işlerinde güvenilir ve sorunsuz teslim.

TARİHÇE

Uzun yıllar inşaat ve yapı sektöründe hizmet veriyoruz. 2014 yılında idl yapı olarak faliyetlerimize devam ediyoruz.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Kentsel dönüşümde, yapı sanatının ustası olarak idl yapıya da önemli görevler düşüyor. Bu görevlerimizi yerine getirirken, her anlamda en kaliteli yaşam alanlarını kurmak için çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

İnşaasına katkıda bulunduğumuz her şehrin kişiliğini tamamlayan yapılar kurmak. Yaşam alanlarını sanata dönüştürmek. Geleceğin büyüklerine, içinde keyifle yaşayacakları şehirler bırakmak.

VİZYONUMUZ

Bilgi birikimini, deneyimini, teknolojisini, nitelikli insan kaynağını ve yenilikçi yaklaşımını, yaşam standartlarını yükseltmek, Türkiye’nin en kaliteli yaşam alanlarını kurmak ve Türkiye’nin en önemli yapı ustası olmak…